rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

23. 4. 2021

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Návraty do škol po 11.dubnu 2021

1.fáze otevírání škol a režimových opatření opatření

1. 4. 2021 Zobrazit více

Uzavření školy

Vážení rodiče,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. března 2021 přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího opatření č. 200 ze dne 26. února 2021, kterým se omezuje provoz škol (dostupné ZDE), a prodlužuje se do 11. dubna 2021.

Nad rámec dosavadních opatření se zakazuje osobní přítomnost dětí v mateřské škole .

Změnou oproti uzavření mateřské školy během minulého školního roku je zavedení povinného distančního vzdělávání pro předškolní děti a děti, jimž byl v předchozím školním roce povolen odklad povinné školní docházky. Vzhledem k tomu, že v letošním školním roce nemáme předškoláky, odpadá u nás distanční výuka. Nadále budeme nabízet a uveřejňovat náměty k tvoření, zábavě a pohybu prostřednictvím sociální skupiny na FB.

Po dobu uzavření MŠ má rodič nárok na tzv. ošetřovné. Informace naleznete na těchto webových stránkách https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení. Tiskopis žádosti naleznete ZDE.

V případě potřeby se obracejte na ředitelství MŠ.

Jana Chudová,ředitelka MŠ Malhotice

27. 3. 2021 Zobrazit méně

Zápis do MŠ

11. 3. 2021 Zobrazit více

OZNÁMENÍ

Usnesení vlády ČR o uzavření škol

1. 3. 2021 Zobrazit více

Uzavření provozu

24. 10. 2020 Zobrazit více

Letní prázdniny

10. 6. 2020 Zobrazit více

OBNOVENÍ PROVOZU MŠ

MATEŘSKÁ ŠKOLA OPĚT V PROVOZU

4. 5. 2020 Zobrazit více

ZNOVUOTEVŘENÍ PROVOZU MŠ

1. 5. 2020 Zobrazit více

ZÁPIS DO MŠ

POZOR ZMĚNA TERMÍNU ZÁPISU
PONDĚLÍ 11.5.2020 od 8.00 hodin do 16.00 hodin
V souvislosti s mimořádnými opatřeními proběhne zápis tímto způsobem:
  • zápis proběhne bez osobní přítomnosti dětí v mateřské škole;
  • zarezervujte si čas pro osobní podání přihlášky u ředitelky telefon 604 957 023
S sebou:
  • vyplněnou přihlášku;
  • rodný list dítěte;
  • občanský průkaz zákonného zástupce;
  • čestné prohlášení, že je dítě řádně očkováno a očkovací průkaz (není vyžadováno u dětí, které do 31.8.2020 dosáhnou 5-ti let).
Pokud máte přihlášku již potvrzenou od lékaře, nemusíte k přihlášce dokládat očkovací průkaz a čestné prohlášení.

čestné prohlášení k očkování.docx (11.37 kB)

V případě, že se situace s nákazou COVID-19 zhorší, proběhne zápis elektronickou formou.