rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

15. 7. 2020

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 14 až 10°C.

OZNÁMENÍ

Letní prázdniny

10. 6. 2020 Zobrazit více

OBNOVENÍ PROVOZU MŠ

MATEŘSKÁ ŠKOLA OPĚT V PROVOZU

Po dohodě se zřizovatelem obnovujeme činnost mateřské školy s platností

od 11. května 2020.

Na základě metodického pokynu Ministerstva školství, který upravuje provoz mateřských škol v období do konce školního roku 2019/2020 nastavujeme podmínky nutné k dodržování epidemiologických opatření a doporučení:

• Zakrytí úst a nosu ochrannými prostředky- rouškou.
  • Dodržení odstupů 2 metry / neplatí pro rodič + dítě/.
  • Minimalizovat velké shromažďování osob před školou a ve škole.
  • Při prvním vstupu do školy předloží zákonný zástupce vyplněné a podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění, které obsahuje vymezení rizikových skupin stanovených ministerstvem zdravotnictví. Bez tohoto prohlášení nebude vstup dítěti do mateřské školy umožněn!
  • Zvoňte! Do mateřské školy vstupujte vždy v minimálním počtu. Doprovázející osoba se ve vymezeném prostoru mateřské školy pohybuje vždy v roušce, a to pouze po nezbytně nutnou dobu – předání a vyzvednutí dítěte.
  • Do mateřské školy budou po provedeném ranním filtru přijímány pouze děti bez známek teploty, kašle, rýmy, dýchacích problémů a dalších příznaků jakéhokoliv onemocnění.
  • Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 (zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest) nesmí do školy vstoupit!
  • V případě možných příznaků budeme kontaktovat rodiče s ohledem na okamžité vyzvednutí dítěte z mateřské školy.

• Po příchodu do mateřské školy a v průběhu dne si děti i zaměstnanci důkladně myjí ruce vodou a tekutým mýdlem, používají jednorázový papírový ručník.
  • Děti a pedagogičtí pracovníci mateřské školy roušky v prostorách školy nosit nemusí.
  • Úklid a dezinfekce toalet se provádí minimálně jednou denně.
  • Důkladné čištění všech místností se provádí minimálně jednou denně.
  • Dezinfekce povrchů a předmětů průběžně.
  • Školní stravování bude nadále v běžném režimu. Děti si nebudou samy nabírat jídlo ani pití a neberou si ani sami příbory. Při přípravě jídla a vydávání dodržujeme zvýšenou měrou běžná hygienická pravidla.

Dochází k úpravám a změnám v organizaci vzdělávání. Denní program dětí je přizpůsoben podmínkám tak, aby byla v co největší míře zajištěna bezpečnost a zdraví dětí i zaměstnanců školy.

• Budeme organizovat aktivity tak, abychom byli co nejvíce venku. Pro tento případ si noste v batohu láhev na pitný režim. Každé dítě bude mít sebou minimálně dvě roušky a igelitový sáček k uschování roušek.
  • Společné aktivity a akce jsou do konce školního roku zrušeny nebo omezeny.
  • Každý den vyhodnotíme situaci pro další dny. Informováni budete ústně, písemně na určeném místě. Dále na FB nebo stránkách školy.

Čestné prohlášení si můžete vyzvednout v kanceláři mateřské školy vždy dopoledne v týdnu od 5.5.2020 anebo stáhnout v příloze.

Děkujeme za vzájemnou spolupráci, oboustranné pochopení a přejme si všichni mnoho pozitivní energie.

priloha_779737936_2_příloha_čestné_prohlášení.pdf (268.76 kB)

4. 5. 2020 Zobrazit méně

OZNÁMENÍ

ZNOVUOTEVŘENÍ PROVOZU MŠ

1. 5. 2020 Zobrazit více

ZÁPIS DO MŠ

POZOR ZMĚNA TERMÍNU ZÁPISU
PONDĚLÍ 11.5.2020 od 8.00 hodin do 16.00 hodin
V souvislosti s mimořádnými opatřeními proběhne zápis tímto způsobem:
  • zápis proběhne bez osobní přítomnosti dětí v mateřské škole;
  • zarezervujte si čas pro osobní podání přihlášky u ředitelky telefon 604 957 023
S sebou:
  • vyplněnou přihlášku;
  • rodný list dítěte;
  • občanský průkaz zákonného zástupce;
  • čestné prohlášení, že je dítě řádně očkováno a očkovací průkaz (není vyžadováno u dětí, které do 31.8.2020 dosáhnou 5-ti let).
Pokud máte přihlášku již potvrzenou od lékaře, nemusíte k přihlášce dokládat očkovací průkaz a čestné prohlášení.

čestné prohlášení k očkování.docx (11.37 kB)

V případě, že se situace s nákazou COVID-19 zhorší, proběhne zápis elektronickou formou.